SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Łukasz Skorupski po ślubie! Ożenił się z włoską seksbombą [GALERIA]

Łukasz Skorupski po ślubie! Ożenił się z włoską seksbombą [GALERIA]

27.06.2017, godz. 06:45
Łukasz Skorupski i Matilde Rossi po ślubie
Łukasz Skorupski i Matilde Rossi po ślubie foto:

Łukasz Skorupski jeszcze kilka tygodni temu rozpaczał po tym, jak jego Empoli spadło z Serie A, ale niepowodzenia piłkarskie powetował sobie w życiu prywatnym. Polski bramkarz stanął bowiem na ślubnym kobiercu! I trzeba przyznać, że jest wielkim szczęściarzem, bo jego żona to niezwykle seksowna była modelka z Włoch Matilde Rossi.

Końcówka sezonu nie była dla Łukasza Skorupskiego specjalnie udana. Nie mógł zagrać w ostatnim meczu rozgrywek, a jego Empoli ostatecznie spadło z Serie A. Teraz bramkarz musi zadecydować co dalej z jego przyszłością, bo formalnie wciąż jest zawodnikiem AS Roma, w której jednak do tej pory nie mógł liczyć na regularną grę.

Ale w poprzedni weekend wszystkie zmartwienia poszły w zapomnienie. Wszelkie niepowodzenia Skorupski powetował sobie w najlepszy możliwy sposób - biorąc ślub! Polski golkiper stanął na ślubnym kobiercu w sobotę 14, a jego nową żoną jest Matilde Rossi, była włoska modelka, z którą spotykał się w ostatnim czasie. Pierwsza część uroczystości odbyła się w Cagliari, czyli rodzinnych stronach partnerki Skorupskiego, ale szybko się nie skończyła. Tydzień później, czyli w miniony weekend, para postanowiła zorganizować wesele także w Polsce!

Państwo młodzi wraz z zaproszonymi gośćmi świętowali w ekskluzywnym hotelu tuż nad Jeziorem Różnowskim (woj. małopolskie). Sam 26-latek nie ukrywał swojego wielkiego szczęścia - Poślubiłem dziewczynę moich marzeń - napisał pod zdjęciem, które wrzucił na Instagrama. Para poznała się w 2015 roku, a już zaledwie dwa lata później powiedziała sobie sakramentalne "tak". Jak widać gdy chodzi o prawdziwą miłość, to czas nie ma żadnego znaczenia.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: