SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Łukasz Teodorczyk tak cieszył się z gola, że nie zagra w następnym meczu [WIDEO]

Łukasz Teodorczyk tak cieszył się z gola, że nie zagra w następnym meczu [WIDEO]

20.02.2017, godz. 16:11
Łukasz Teodorczyk
Łukasz Teodorczyk cieszy się po zdobytej bramce w meczu Anderlecht - Mainz 6-1 foto: AP

W niedzielę Łukasz Teodorczyk strzelił swojego osiemnastego gola w belgijskiej Jupiler League. Reprezentant Polski jest liderem klasyfikacji strzelców, a wygrana jego Anderlechtu z Oostende 4:1 dała "Fiołkom" pozycję wicelidera. Na tym kończą się jednak dobre wiadomości dla napastnika. Za radość po niedzielnym golu będzie musiał... pauzować w następnej kolejce.

Łukasz Teodorczyk w niedzielę odblokował się po czterystu osiemnastu minutach bez zdobytej bramki. "Teo" trafił w doliczonym czasie gry spotkania z Oostende, ustalając wynik na 4:1 dla Anderlechtu Bruksela. Napastnik reprezentacji Polski poczuł wyraźną ulgę po trafieniu i wręcz eksplodował z radości. Ruszył w kierunku sektora, w którym zasiadali fani "Fiołków" i utonął w objęciach fanów ze stolicy Europy.

Niestety, po drodze snajper musiał wspiąć się na ogrodzenie. Sędzia Sebastien Delferiere nie miał wyjścia i ukarał go żółtą kartką. Dla Teodorczyka to było piąte napomnienie w tym sezonie. W związku z tym nie zagra w kolejnym spotkaniu Jupiler League z Genkiem. Klubowy taryfikator zapewne przewiduje także karę finansową za taki "wyczyn".

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: