Łukasz Teodorczyk

Autor: East News

Łukasz Teodorczyk z dubletem! Anderlecht przegrał w hicie kolejki [WIDEO]

2016-11-21 13:15

Łukasz Teodorczyk nie przestaje imponować formą w Anderlechcie Bruksela. Po tym, jak wpisał się na listę strzelców w towarzyskim meczu reprezentacji Polski ze Słowenią we Wrocławiu wrócił do Belgii i dał kolejny popis. Polak dwukrotnie pokonał bramkarza gości, lecz na niewiele się to zdało, ponieważ jego klub przegrał z Zulte-Waregem 2:3 w 15. kolejce Jupiler Pro League.

Łukasz Teodorczyk wciąż jest w gazie. Napastnik reprezentacji Polski wykorzystał daną mu szansę od Adama Nawałki w towarzyskim meczu ze Słowenią i po podaniu Kuby Błaszczykowskiego wpisał się na listę strzelców. Jednak to nie koniec jego strzeleckich popisów, ponieważ w niedzielnym spotkaniu z liderem ligi belgijskiej, drużyną Zulte-Waregem ponownie trafił i to dwa razy!

Wprawdzie to gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie w 9. minucie po tym, jak ogromny błąd popełnił bramkarz "Fiółków", lecz po pięciu minutach dał o sobie znać Polak. "Teo" wykorzystał dośrodkowanie Chipciu z prawej strony i wpakował piłkę do siatki. Po 30. minutach było już 2:1, a na listę strzelców wpisał się nie kto inny, jak Łukasz Teodorczyk, a ponownie aystę przy jego golu zaliczył reprezentant Rumunii. Niestety po zmianie stron piłkarze Anderlechtu dali sobie wbić dwie bramki i ich strata do lidera wynosi już 8 punktów, a w tabeli zajmują 5. miejsce. Naszemu napastnikowi na pocieszenie pozostaje fakt, że jest liderem klasyfikacji strzelców z 11 golami na koncie. Poniżej prezentujemy gole kadrowicza Adama Nawałki.

SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht 3:2 (1:2)