Sport piłka nożna polacy za granicą Łukasz Teodorczyk znowu strzelił! Nie ma sposobu na Polaka w Belgii [WIDEO]

Łukasz Teodorczyk znowu strzelił! Nie ma sposobu na Polaka w Belgii [WIDEO]

28.11.2016, godz. 07:52
Łukasz Teodorczyk, Anderlecht

Łukasz Teodorczyk w tym sezonie przechodzi samego siebie. Złapał niesamowitą wręcz formę i dziurawi siatki w bramkach kolejnych drużyn belgijskiej ekstraklasy. Tym razem polski snajper ustrzelił Excelsior Mouscron, a na listę strzelców wpisał się już w pierwszej minucie spotkania.

To powoli staje się nudne. Teodorczyk strzela tak często, że właściwie jego kolejne bramki dla Anderlechtu nie są już niczym zaskakującym. W tym sezonie w 23 spotkaniach wszystkich strzelił już 19 goli i jest jednym z najskuteczniejszych strzelców na Starym Kontynencie!

W niedzielę o jego nieprawdopodobnej formie przekonali się piłkarze Excelsioru Mouscron. Polski snajper wpisał się na listę strzelców już w 1. minucie i rozpoczął prawdziwą kanonadę "Fiołków" Już do przerwy gospodarze prowadzili 4:0.

"Teo" więcej razy na listę strzelców tego wieczora się już nie wpisał. Opuścił boisko w 68. minucie. A jego koledzy nie potrafili się zatrzymać, bo ostatecznie zwyciężyli aż 7:0. Poniżej możecie zobaczyć trafienie Polaka.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora