SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Magik Robert Lewandowski. Tak czaruje na treningach Bayernu! [WIDEO]

Magik Robert Lewandowski. Tak czaruje na treningach Bayernu! [WIDEO]

12.05.2017, godz. 12:25
Robert Lewandowski, trening, Bayern Monachium
foto: EAST NEWS

Robert Lewandowski jest nie tylko wybornym snajperem, ale też nienagannym technikiem. Choć w trakcie spotkań Bundesligi często tego nie widać, to Polak daje upust swojej fantazji podczas treningów. A pochwalił się tym ostatnio Bayern Monachium, który opublikował kompilację wideo z najlepszymi sztuczkami i trikami "Lewego".

Lewandowski znany jest z tego, że uwielbia bawić się piłką. Może podczas meczów za bardzo tego nie widać - w końcu jako najlepszy napastnik Bayernu Monachium, a nawet całej Bundesligi jest zwykle bardzo ściśle kryty przez rywali - ale już podczas treningów popisuje się jak mało kto. Szczególnie po zajęciach, gdy ma chwilę dla siebie. Żongluje, podbija futbolówkę różnymi częściami ciała, pokazuje triki i sztuczki nie z tej ziemi.

Ale podczas ćwiczeń z zespołem też nie daje zapomnieć kolegom o swojej nienagannej technice i raz po raz ośmiesza ich najwymyślniejszymi zwodami. Patrząc na jego zabawy podczas treningów śmiało można stwierdzić, że z piłką przy nodze jest prawdziwym czarodziejem, który pod tym względem nie ustępuje najlepszym na świecie. Momentami można by pomyśleć, że urodził się nie w Warszawie, a na brazylijskiej Copacabanie!

W Bayernie chyba też są bardzo dumni z faktu, że mają w swoich szeregach tak znakomitego zawodnika. Dlatego też na oficjalnym koncie klubu na Twitterze po raz kolejny pojawiła się kompilacja z najlepszymi trikami i zagraniami Lewandowskiego. I trzeba przyznać, że robią wrażenie!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: