SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Mała Klara Lewandowska na weselu w sukience za 1400 złotych [ZDJĘCIE]

Mała Klara Lewandowska na weselu w sukience za 1400 złotych [ZDJĘCIE]

09.07.2017, godz. 09:05
Robert Lewandowski z żoną i córką na weselu
foto: sport.se.pl

Z jednej strony szyk i elegancja, a z drugiej taka słodycz, że odbiera mowę. Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na weselu jako goście i zabrali ze sobą malutką córeczkę. Dwumiesięczna Klara towarzyszyła swoim rodzicom podczas uroczystości, zaliczając swój debiut na salonach. Rodzice ubrali ukochaną pociechę w gustowną sukienkę z luksusowego brytyjskiego domu mody Burberry. Ile kosztowała? My już wiemy. Zobaczcie ZDJĘCIE.

Ponad dwa miesiące temu Anna Lewandowska urodziła córkę, Klarę. Malutka zdążyła już sporo przeżyć. Była z rodzicami na rodzinnych wakacjach we na Mazurach, później Lewandowscy zabrali ją na Sardynię, a teraz postanowili spędzić z nią wspólny czas na salonach. Klara towarzyszyła swoim rodzicom na weselu, a wspaniałą chwilę uwiecznił na swoim Instagramie Robert Lewandowski. Pewnie niewiele będzie z tego wydarzenia pamiętała, ale fotografię z pewnością zobaczy kiedy dorośnie.

Zdjęcie jest przeurocze. Anna Lewandowska ubrana jest w zjawiskową żółtą suknię. "Lewy" założył modny, granatowy garnitur. Zaś maleńka Klara została ubrana w rozczulającą sukienkę. I to nie byle jaką. Jak ustaliliśmy, kreacja córeczki naszych gwiazd pochodzi z kolekcji luksusowego brytyjskiego domu mody Burberry. Cena katalogowa to 295 funtów czyli ok. 1400 złotych.

Wedding Time @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) 8 Lip, 2017 o 6:56 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: