SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Anna Lewandowska zachwyca figurą po ciąży! [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska zachwyca figurą po ciąży! [ZDJĘCIE]

25.05.2017, godz. 07:21
Anna Lewandowska
foto: Instagram

Anna Lewandowska została szczęśliwą mamą dopiero kilka tygodni temu, a po ciąży nie ma już śladu! Żona kapitana reprezentacji Polski wygląda znakomicie i tylko potwierdziła to wrzucając do sieci najnowsze zdjęcie. Wraz z mężem wybrała się na wczasy do Włoch, gdzie po prostu zachwyca figurą!

Przez kilka poprzednich miesięcy Anna Lewandowska stała się prawdziwą ekspertką w dziedzinie ciąży. Pokazywała przyszłym mamom, jak ćwiczyć i co jeść w stanie błogosławionym, a nawet wydała na ten temat książkę. Pod tym względem dla wielu Polek (i nie tylko) stała się prawdziwym wzorem, a taką opinię tylko utwierdzają kolejne zdjęcia wrzucane przez żonę kapitana reprezentacji Polski.

Od porodu minęło zaledwie kilka tygodni, a u Lewandowskiej po ciąży nie ma ani śladu! Wygląda wręcz znakomicie, a to z pewnością efekt restrykcyjnej diety, do jakiej się stosowała w ostatnim czasie, ale też specjalnych treningów. Trenerka fitness błyskawicznie wróciła do pełni formy i znów udowodniła to wrzucając do sieci swoje zdjęcie, tym razem z wczasów. Nic dziwnego, że fanki natychmiast zaczęły zazdrościć jej perfekcyjnej figury.

Malownicze wakacje Lewandowskich. Wiemy gdzie są! [ZDJĘCIA]

Chillout #positive #holiday #familytime #Calzedonia #ItalianBeachwear #GirlGang #healthyplanbyann #annalewandowska @calzedonia

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 24 Maj, 2017 o 5:37 PDT

@annalewandowskahpba #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) 24 Maj, 2017 o 7:53 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: