Marcin Wasilewski, Leicester City

Marcin Wasilewski najlepszym piłkarzem meczu Premier League

2014-12-29 21:46

Marcin Wasilewski po raz kolejny pokazał charakter, a ci którzy wysyłali go na sportową emeryturę musza uderzyć się w pierś. "Wasyl" prezentuje się ostatnio znakomicie w Premier League, a  po meczu 19. kolejki, w którym jego Leicester City pokonało Hull City 1:0, polski obrońca został uznany najlepszym piłkarzem spotkania!

Wasilewski rozegrał 90 minut i pomógł swojej drużynie przerwać fatalną passę sześciu porażek. W samej końcówce spotkania były reprezentant Polski uratował swój zespół wybijając piłkę z linii bramkowej. Wcześniej gola dla "Lisów" strzelił Riyad Mahrez. "Wasyl" rozegrał swoje 10. spotkanie w Premier League.

Artur Boruc w super formie! Bournemouth wróci do Premier League?

Kolejny mecz Wasilewski i spółka rozegrają w Nowy Rok. Leicester City zagra na wyjeździe z Liverpoolem. Leicester zajmuje ostatnie, 20. miejsce w lidze, ale do bezpiecznego miejsca traci już tylko trzy punkty.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!