SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Mariusz Stępiński odpoczywa na karaibskiej wyspie [ZDJĘCIE]

Mariusz Stępiński odpoczywa na karaibskiej wyspie [ZDJĘCIE]

30.05.2017, godz. 19:00
Mariusz Stępiński, Nantes
Mariusz Stępiński foto: EAST NEWS

Mariusz Stępiński ma za sobą pierwszy sezon we francuskiej Ligue 1. Już niebawem przed napastnikiem Nantes udział z reprezentacją Polski do lat 21 w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które odbędą się w naszym kraju. Na razie Stępiński wyjechał na urlop. Krótkie wakacje spędza w bajkowej scenerii. Wybrał się na Karaiby.

Nasz napastnik ma zapewne mieszane odczucia po pierwszym sezonie w lidze francuskiej. Wprawdzie FC Nantes zakończył rozgrywki na wysokim, siódmym miejscu, ale na finiszu ligi Stępiński stracił miejsce w składzie. W pierwszej fazie był podstawowym zawodnikiem, w sumie rozegrał 21 meczów, zdobył 4 bramki. Jednak później nie należał do faworytów nowego trenera Sergio Conceicao.

Po sezonie Stępiński wyjechał na krótki urlop. Spędza go w towarzystwie sympatii Karoliny Lisowskiej w przepięknym miejscu. Pojechali na wyspę Saint Martin, która leży na Karaibach, na Oceanie Spokojnym. Piłkarzowi Nantes przyda się odpoczynek, bo wkrótce przed nim i naszą kadrą U-21 Młodzieżowe EURO w Polsce. Biało-czerwoni trafili do grupy ze Słowacją, Szwecją i Anglią.

Post udostępniony przez Karolina Lisowska (@lisowskakarolina) 29 Maj, 2017 o 2:45 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: