SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Michał Żyro zabrał piękną żonę na miesiąc miodowy do... dżungli! [ZDJĘCIA]

Michał Żyro zabrał piękną żonę na miesiąc miodowy do... dżungli! [ZDJĘCIA]

19.05.2017, godz. 10:12
Michał i Aleksandra Żyro na miesiącu miodowym
foto:

Michał Żyro nie ma za sobą najlepszego czasu jeśli chodzi o dokonania piłkarskie, a to wszystko przez okropną kontuzję kolana. Polski pomocnik wrócił już jednak do zdrowia, a po żmudnej rehabilitacji postanowił poświęcić czas swojej świeżo upieczonej małżonce Aleksandrze. Para wzięła ślub w styczniu, a teraz ruszyła na miesiąc miodowy do... dżungli!

Ostatni rok był dla Michała Żyry prawdziwą gehenną. Ponad 12 miesięcy temu polski skrzydłowy doznał dramatycznej kontuzji kolana po bandyckim ataku jednego z rywali w meczu Wolverhampton - MK Dons. Natychmiast poddał się operacji, po której rozpoczął żmudną rehabilitację i kilka tygodni temu nawet wrócił do gry, ale tylko w zespole rezerw.

Ale poza boiskiem już tak źle nie było. W styczniu 24-latek ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką Aleksandrą Ścibor, a zdjęcia z uroczystości zachwyciły wielu fanów. Na ślubie i weselu zjawiło się kilku kolegów z boiska, ale para dopiero teraz znalazła czas, by wyjechać na swój miesiąc miodowy. Państwo Żyro wybrali jednak nieco inny sposób spędzania tego wyjątkowego czasu, niż większość małżeństw. Otóż swoją wycieczkę postanowili spędzić bardzo aktywnie.

A na miejsce wyjazdu wybrali... dżunglę! Choć nie zdradzili, jaki dokładnie kraj, to zdjęcia wrzucane do sieci naprawdę robią wrażenie. Piłkarz z partnerką spacerują po tropikalnych lasach, podziwiają dzikie zwierzęta, ale znajdują też czas, by np. wylegiwać się w basenie. I widać wyraźnie, że Michał Żyro to prawdziwy szczęściarz. Jego żona to naprawdę piękna kobieta, co tylko potwierdzają fotografie. Sprawdźcie sami!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: