SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Milik i Zieliński na krótkim urlopie. Relaks na środku morza! [ZDJĘCIA]

Milik i Zieliński na krótkim urlopie. Relaks na środku morza! [ZDJĘCIA]

11.04.2017, godz. 12:15
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński
foto: Facebook

W poniedziałek piłkarze Napoli dostali wolne po niedzielnym zwycięstwie 3:0 nad Lazio Rzym. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński ten krótki urlop wykorzystali na rejs po zatoce neapolitańskiej i relaksowali się na środku morza! Takiego odpoczynku można tylko pozazdrościć...

W niedzielny wieczór Napoli grało na wyjeździe z Lazio Rzym i pewnie zwyciężyło 3:0. W drugiej połowie meczu na boisku pojawili się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, a ten drugi zanotował nawet ładną asystę przy trzeciej bramce. Trener Maurizio Sarri postanowił wynagrodzić swoim piłkarzom dobrą postawę na Stadio Olimpico i w poniedziałek dał im wolne.

Reprezentanci Polski wykorzystali to w najlepszy możliwy sposób. Razem wskoczyli na jacht i udali się na rejs po zatoce neapolitańskiej, w którym towarzyszył im wypożyczony z Napoli do Carpi Igor Łasicki. Relaksowali się na środku morza, a zdjęciem z krótkiego urlopu pochwalił się na Instagramie Milik.

Celem ich podróży była wyspa Procida - jedna z trzech znajdujących się w zatoce. Nawet tam nie mogli jednak liczyć na chwilę spokoju. Piłkarzy ekipy ze Stadio San Paolo szybko rozpoznały miejscowe dzieci i nie odstępowały ich na krok. Jak widać popularność i rozpoznawalność ma swoje minusy!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: