SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Milik stworzy atak z Ibrahimoviciem? Szwed jest zakochany w Neapolu!

Milik stworzy atak z Ibrahimoviciem? Szwed jest zakochany w Neapolu!

02.02.2017, godz. 10:41
Milik i Ibrahimović razem w Napoli?
Milik i Ibrahimović razem w Napoli? foto: EAST NEWS

Mino Raiola, agent Zlatana Ibrahimovicia, chyba powoli szuka nowego klubu dla swojego podopiecznego. 35-letni Szwed jest blisko zakończenia kariery, ale wciąż chce grać na najwyższym poziomie. Czy jego kolejnym klubem będzie Napoli, w którym występuje Arkadiusz Milik?

Zlatan Ibrahimović podpisał z Manchesterem United kontrakt na jeden sezon i choć Jose Mourinho już zapowiedział, że klub chce go na kolejny rok, to być może coś innego dla Szweda planuje jego agent. W rozmowie z włoską stacją radiową CRC Mino Raiola wyjawił, że "Ibrakadabra" jest zakochany w Neapolu.

- Od zawsze kochał to miasto i jego mieszkańców. Mówię o tym otwarcie, bo Ibrahimović dorastał w rodzinie o mentalności neapolitańskiej, a później ze mną - wyjawił Raiola i dodał. - On wie, że Neapolitańczycy kochają na zabój i to zawsze go przyciągało. Prezydent Napoli bardzo dobrze zna Zlatana, a z nim nigdy nie wiadomo, co się wydarzy - zakończył tajemniczo superagent.

Czy Ibrahimović faktycznie może trafić do Napoli i zagrać razem z Milikiem? Jeśli nie przedłuży umowy z "Czerwonymi Diabłami" to na pewno poważnie pomyśli o powrocie do Włoch. W tym tym kraju spędził znaczną cześć swojej kariery. Grał w Juventusie, Interze oraz AC Milan.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: