SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Młody Polak zagra dla mistrza Anglii? Wielka szansa 17-latka

Młody Polak zagra dla mistrza Anglii? Wielka szansa 17-latka

24.04.2017, godz. 16:42
Leicester City, murawa
foto: Twitter

Przemysław Zdybowicz już niebawem stanie przed ogromną szansą! Skauci Leicester City dostrzegli w nim potencjał i postanowili zaprosić go na tygodniowe testy. Czy 17-latek potwierdzi swoją wartość i zostanie piłkarzem aktualnych mistrzów Anglii?

Przemysław Zdybowicz spełnia marzenia! Wychowanek GKS-u Bełchatów zadebiutował w obecnym sezonie w pierwszym składzie drugoligowca, a teraz... został zaproszony na testy obecnego mistrza Anglii, drużyny Leicester City. Przypomnijmy, że napastnik ma zaledwie 17 lat!

Sprawdzanie umiejętności i potencjału młodego napastnika odbędzie się w dniach 4-11 maja. Czy Zdybowicz pokaże klasę i dostanie propozycję gry dla "Lisów"? W Leicester występują już dwaj Polacy - Bartosz Kapustka i Marcin Wasilewski.

Przemysław Zdybowicz ma na swoim koncie kilkanaście spotkań w czwartej lidze i jedynie trzy w drugiej, jednak jego kariera nabiera coraz większego rozpędu. Młody napastnik w 2016 roku podpisał trzyletni kontrakt z GKS-em, a teraz stanie przed szansą gry dla aktualnego mistrza Anglii!

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: