SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Mocne słowa o Krychowiaku. "To koniec jego przygody w PSG"

Mocne słowa o Krychowiaku. "To koniec jego przygody w PSG"

14.02.2017, godz. 17:00
Grzegorz Krychowiak, PSG
foto: EAST NEWS

Grzegorz Krychowiak od miesięcy nie może wywalczyć miejsca w pierwszym składzie Paris Saint-Germain. Zdaniem francuskich dziennikarzy już jest za późno na wielką karierę Polaka w ekipie mistrza Francji.

Dziennikarz francuskiej gazety "L'Equipe" - Arnaud Hermant, w rozmowie z portalem WP SportoweFakty skrytykował transfer Grzegorza Krychowiaka do PSG. Jego zdaniem zakup polskiego pomocnika po Euro 2016 był zupełnie nietrafiony. - Ten transfer był błędem, powtarzam to od kilku miesięcy. Tak duża kwota za tej klasy piłkarza to żadna promocja - mówił Hermant dla WP SportoweFakty.

Dziennikarz "Le Figaro" Vincent Duchesne poszedł nawet o krok dalej. Całkowicie skreślił Krychowiaka. Jego zdaniem reprezentant Polski nie ma czego szukać w PSG i latem powinien zmienić pracodawcę. - Jego przygoda w klubie jest zakończona. Trener Unai Emery po prostu przestał mu ufać. Jego transfer latem jest nie tylko prawdopodobny. Z punktu widzenia zawodnika wydaje się wręcz niezbędny - skomentował.

Krychowiak znalazł się w trudnym położeniu. Na pewno ciężko pracuje na grę w pierwszym składzie, ale trudno dawać z siebie wszystko, gdy nie ma się zaufania trenera, a osoby związane z klubem chcą twojego odejścia. Jeśli ta sytuacja szybko się nie zmieni, Polak musi zdecydować się na transfer.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: