Arkadiusz Milik, Napoli

Napoli - AC Milan NA ŻYWO: Transmisja i STREAM! Milik zagra od początku?

2016-08-27 16:01

Napoli - AC Milan w 2. kolejce Serie A NA ŻYWO i STREAM LIVE ONLINE. Wicemistrz Włoch chce się podnieść po falstarcie na inaugurację, a pomóc mu ma w tym sprowadzony z Ajaxu Amsterdam Arkadiusz Milik. O której godzinie początek meczu Napoli - Milan? Gdzie oglądać?

Napoli chce w tym roku zabrać scudetto Juventusowi, bo tarcza mistrza jest w Turynie już 5 kolejnych sezonów. W tym celu sprowadzono m.in. dwóch młodych Polaków: Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Drużyna z Neapolu w pierwszym spotkaniu zawiodła i zaledwie zremisowała z Pescarą 2:2. Słabo zagrał napastnik Mannolo Gabbiadini i w drugiej połowie zmienił go dużo aktywniejszy Milik. Miał dwie dobre sytuacje, ale na gola w Italii wciąż czeka. Bardzo prawdopodobne, że dzisiejsze spotkanie z Milanem zacznie od pierwszej minuty. Szans gry w pierwszym składzie nie ma na razie Zieliński - na jego pozycji gra niepodważalny lider klubu, Słowak Marek Hamsik. Marzący o powrocie do czasów świetności Milan sezon zaczął dużo lepiej - na San Siro po hat-tricku Carlosa Bacci pokonał Torino 3:2.

Początek meczu Napoli - AC Milan w sobotę o 20.45. Transmisja na antenie Eleven Sports.