SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Nowy sezon, nowe cele i nowe fryzury. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński wrócili do treningów [ZDJĘCIE]

Nowy sezon, nowe cele i nowe fryzury. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński wrócili do treningów [ZDJĘCIE]

04.07.2017, godz. 07:31
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński foto: EAST NEWS

Piłkarze Napoli wznowili treningi. Wśród nich znaleźli się oczywiście reprezentanci Polski: Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Ten drugi nowy sezon rozpocznie w nowej fryzurze. Zobaczcie, jak zmienił się polski pomocnik.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Ich klub Napoli czeka walka w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, a także kolejna batalia o mistrzostwo Włoch. Podopieczni Mauricio Sarriego raz jeszcze spróbują strącić z piedestału królujący od lat Juventus.

Polscy piłkarze z pewnością obok celów drużynowych stawiają sobie także te indywidualne. Zarówno Milik, jak i Zieliński będą musieli zaciekle walczyć o miejsce w pierwszym składzie. To pozwoli im zanotować jeszcze lepszy rok. W zeszłym obaj zdobyli po pięć goli dla włoskiego Napoli. Milik dokonał tego w swoich 17 występach, "Zielu" w 36.

Zieliński jest do tego stopnia gotowy na zmiany, że postanowił nawet dokonać czegoś nowego na swojej głowie. Sezon rozpocznie w zupełnie zmienionym stylu. Pomocnik pozwolił ustawić wyższy program w maszynce do włosów i pozbyć się ich większej części. Teraz jego fryzura jest nieco bardziej aerodynamiczna. Spójrzcie sami.

Iniziamo Il preparazioni per prossimo stagione #Napoli #ForzaNapoliSempre #training #football

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik) 3 Lip, 2017 o 1:51 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: