SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Paweł Wszołek na dłużej w QPR! Został wykupiony z Hellas Verona

Paweł Wszołek na dłużej w QPR! Został wykupiony z Hellas Verona

31.01.2017, godz. 17:20
Paweł Wszołek strzelił gola dla Queens Park Rangers
foto: EAST NEWS

Paweł Wszołek definitywnie w Queens Park Rangers! Latem został wypożyczony z Hellas Verona do QPR, a w ostatnim tygodniach stał się prawdziwą gwiazdą drużyny. Nie dziwi więc, że został na stałe wykupiony przez Londyńczyków! Z "The Hoops" podpisał kontrakt do 2019 roku z opcją przedłużenia o rok.

Po odejściu z Polonii Warszawa kariera Pawła Wszołka nie do końca potoczyła się tak, jakby oczekiwał sam zawodnik i fani jego talentu. Przez trzy lata nie przebił się do składu Sampdorii Genua i został wypożyczony do Hellas Verona. Tam spodobał się na tyle, że włoski klub postanowił go wykupić, ale praktycznie od razu oddał skrzydłowego na kolejne wypożyczenie - tym razem do Queens Park Rangers występującego w Championship.

I dopiero tam 24-latek został prawdziwą gwiazdą, szczególnie w ostatnich tygodniach. W niedawnych meczach zespołu z Loftus Road był jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym zawodnikiem swojej drużyny. Łącznie w tym sezonie rozegrał 19 spotkań, w których zdobył trzy bramki i zanotował dwie asysty. A szefowie QPR byli na tyle zadowoleni z jego postawy, że postanowili wykupić go z Hellas Verona.

24-latek podpisał z "The Hoops" kontrakt do 2019 roku z opcją przedłużenia o rok. Klub miał co prawda czas do maja, by zdecydować o ewentualnym wykupieniu zawodnika, ale mając na uwadze jego dotychczasowe występy zdecydował się na to już teraz. Informację o definitywnym transferze podała agencja menedżerska F-MG, która reprezentuje interesy Wszołka.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: