Paweł Wszołek, Sampdoria Genua

Autor: East News Paweł Wszołek, Sampdoria Genua

Pierwszy gol Pawła Wszołka w Serie A. Co za uderzenie! WIDEO

2014-05-11 19:49

Paweł Wszołek czekał na swojego pierwszego gola na boiskach Serie A do 37. kolejki. Kiedy już trafił do siatki, to ręce same składały się do oklasków! Humor popsuł mu jednak wynik, bo Sampdoria Genua przegrała z Napoli aż 2:5.

Wszołek pojawił się na boisku w 80. minucie, zastępując Maxiego Lopeza. Na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry popisał się kapitalnym uderzeniem z lewej nogi. Bramkarz nie miał nic do powiedzenia.

Gola Wszołka oglądali inni Polacy. Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy przesiedział Bartosz Salamon. W ekipie gości wśród zmienników znalazł się natomiast młodziutki Igor Łasicki.

Sampdoria Genua - Napoli 2:5 (1:3)

Bramki: Eder 30, Wszołek 88 - Zapata 19, Insigne 26, Callejón 32, Hamsík 47, Mustafi 61 (s)