SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Piwo, disco polo i Zenek Martyniuk. Tak Kamil Glik świętuje mistrzostwo! [WIDEO]

Piwo, disco polo i Zenek Martyniuk. Tak Kamil Glik świętuje mistrzostwo! [WIDEO]

19.05.2017, godz. 14:44
Kamil Glik świętuje mistrzostwo Francji
foto: Instagram

AS Monaco zostało mistrzem Francji w środę, ale piłkarze ekipy z Księstwa wciąż nie przestają świętować. A doskonałym przykładem jest Kamil Glik, który tytuł celebruje w dość nietypowy sposób. Jego żona Marta wrzuciła do sieci wideo, na którym reprezentant Polski popija piwo i śpiewa "Przez twe oczy zielone" Zenona Martyniuka!

To był wielki i wspaniały sezon dla AS Monaco. Klub z Księstwa po siedemnastu latach przerwy zdobył mistrzostwo Francji, ale daleko zaszedł też w Lidze Mistrzów, gdzie odpadł dopiero w półfinale. Kamil Glik i koledzy mieli więc ogromne powody do świętowania. Celebracja tytułu rozpoczęła się w środę po spotkaniu z St. Etienne (2:0) i nie skończy się jeszcze długo.

W planach piłkarze mają m.in. wizytę u księcia Monako, ale sami też nie przestają się bawić i cieszyć. Idealny przykład daje kolegom wspomniany Glik, który pewne nawyki wyciągnął z szatni reprezentacji Polski. Dlatego też podczas jego świętowania nie mogło zabraknąć... disco polo!

Jego żona Marta wrzuciła do sieci komiczny filmik z 29-latkiem w roli głównej. Piłkarz w ręku trzyma piwo i widać po nim, że jest w iście szampańskim nastroju. A w tle leci popularny utwór Zenona Martyniuka pt. "Przez twe oczy zielone", który jest przecież jedną z ulubionych piosenek Kamila Grosickiego. Ale jakby tego było mało, to Glik nie tylko słucha, ale stara się sam śpiewać! I można się domyślić, jaki jest efekt. Jedno jest pewne - umiejętności piłkarskie ma z pewnością o wiele wyższe, niż te wokalne!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: