SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert i Anna Lewandowscy pobili medialne rekordy za sprawą ciąży!

Robert i Anna Lewandowscy pobili medialne rekordy za sprawą ciąży!

08.12.2016, godz. 10:45
Anna i Robert Lewandowscy w Alpach
foto: Instagram

Po tym jak Robert i Anna Lewandowscy we wtorek podzielili się ze światem wesołą informacją o tym, że spodziewają się dziecka, w mediach pojawiła się lawina artykułów i wzmianek na ten temat. O ciąży Anny rozpisywały się dzienniki nie tylko w Polsce, lecz również w Hiszpanii czy Anglii, a na portalach społecznościowych pojawiły się setki wzmianek na ten temat!

Rozmiar medialnej burzy po wieści o ciąży Anny Lewandowskiej przeszedł najśmielsze oczekiwania. Z raportu portalu press.pl wynika, że ona i jej mąż Robert całkowicie zdominowali media dobę po wymownej cieszynce, którą "Lewy" zaprezentował po strzelonym golu we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów między Bayernem Monachium a Atletico Madryt. Łącznie na temat pary i oczekiwanego dziecka w ciągu dwudziestu czterech godzin pojawiła się kosmiczna liczba ponad dwóch i pół tysiąca wzmianek.

Po dwunastu godzinach w mediach tradycyjnych ukazały się na ten temat pięćset dziewięćdziesiąt dwa materiały. Czterdzieści pięć z nich pojawiło się w prasie, w radiu i telewizji - dwadzieścia sześć, a na portalach internetowych - pięćset dwadzieścia jeden. Jak można się domyślać, rekord padł w mediach społecznościowych. Po niespełna dobie na nich pojawiło się tysiąc sto wzmianek o ciąży znanej pary. Firma Press-Service Monitoring Mediów obliczyła, że ekwiwalent reklamowy z rozpowszechniania kolejnych informacji, wyniósł dotychczas aż trzy i pół miliona złotych!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: