SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski będzie w słabszej formie? "Narodziny dziecka ją obniżają"

Robert Lewandowski będzie w słabszej formie? "Narodziny dziecka ją obniżają"

05.05.2017, godz. 10:19
Anna i Robert Lewandowscy
foto: © AKPA

Robert Lewandowski został ojcem. W czwartek podzielił się na Instagramie zdjęciem, na którym trzyma na rękach swoją maleńką córeczkę Klarę. Teraz przed kapitanem reprezentacji Polski bardzo ważne, życiowe zadanie. Musi sprawić, by dziecko wychowywało się w atmosferze wzajemnej miłości i wsparcia. Według jednej z teorii, "Lewy" może przeżyć mały spadek formy z powodu nieprzespanych nocy.

Robert Lewandowski jeszcze w grudniu zeszłego roku poinformował, że wraz z żoną spodziewają się przyjścia na świat pierwszego dziecka. Po miesiącach nerwowego wyczekiwania wreszcie nadszedł czas szczęśliwego rozwiązania i Anna Lewandowska urodziła córeczkę Klarę. Kapitan reprezentacji Polski swoją pociechą pochwalił się za pośrednictwem Instagrama. Wrzucił na portal społecznościowy zdjęcie, na którym trzyma maleństwo na rękach i opatrzył pięknym podpisem. "Dumny ojciec Klary. Wspaniałe uczucie" - napisał Lewandowski.

Kibice Bayernu Monachium i reprezentacji Polski z jednej strony cieszą się szczęściem gwiazdy, ale z drugiej obawiają się spadku formy napastnika. Pogląd ten podziela były piłkarz Piotr Mosór. - Na początku są problemy. Człowiek nie śpi, bo chce pomóc żonie. Na pewno to troszeczkę obniża formę. Każdy człowiek chce pomóc w takim momencie żonie, bo jest się dla kogo starać. Po pierwsze piłkarz stara się dla rodziny, a później próbuje to wszystko poukładać w klubie - powiedział Mosór.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: