SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski przytulił córeczkę i żonę. Rodzina odwiedziła go na treningu [GALERIA]

Robert Lewandowski przytulił córeczkę i żonę. Rodzina odwiedziła go na treningu [GALERIA]

09.08.2017, godz. 17:00
Anna i Klara Lewandowskie na treningu Bayernu
Kochająca się rodzina Lewandowskich foto: Instagram

Robert Lewandowski w pocie czoła przygotowuje się do kolejnego sezonu Bundesligi. Mimo ciężkiej pracy, wykonywanej na treningach Bayernu Monachium, kapitan reprezentacji Polski znajduje czas dla rodziny. Córeczkę Klarę, która jest oczkiem w głowie taty, zabiera nawet na zajęcia! Po treningu ma czas, by przytulić swoje ukochane dziecko.

Jeszcze nie tak dawno Robert Lewandowski wraz z kolegami z Bayernu Monachium przebywał w Azji, gdzie mistrzowie Niemiec przygotowywali się do kolejnego sezonu. Tam też piłkarze spotykali się z kibicami, którzy na punkcie Polaka oszaleli. Gdy jedna z fanek została przytulona przez kapitana reprezentacji Polski, to wyglądała tak, jakby spełniło się jej największe marzenie. Jakiś czas temu Bawarczycy wrócili już do kraju, gdzie kontynuują przygotowania do rozgrywek.


Fot. Instagram

Ucieszyło to szczególnie "Lewego". W domu czekała na niego ukochana żona i maleńka córeczka Klara. Dziewczynka jest oczkiem w głowie taty. Lewandowski nie zamierza opuszczać jej nawet na krok. W środę zabrał nawet Klarę na trening, a później zrobił sobie zdjęcie, na którym czule przytula swoją pociechę.


Fot. Instagram

 

My biggest fans ❤️ @annalewandowskahpba

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on Aug 9, 2017 at 4:26am PDT

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: