SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski dostał od Bayernu wyprawkę dla dziecka! [WIDEO]

Robert Lewandowski dostał od Bayernu wyprawkę dla dziecka! [WIDEO]

06.05.2017, godz. 08:02
Robert Lewandowski dostał od Bayernu wyprawkę dla dziecka
foto: Twitter

Robert Lewandowski w czwartek 4 maja został szczęśliwym tatą. Na świat przyszła bowiem jego córeczka Klara, a kapitan reprezentacji Polski dumnie chwalił się zdjęciem z dzieckiem. Poza tym odbierał też gratulacje z całego świata, a jego klub Bayern Monachium poszedł o krok dalej, bo postanowił mu wręczyć wyprawkę dla noworodka! Maskotki, ubranka... Co jeszcze dostała malutka Klara?

Robert Lewandowski został ojcem w czwartek, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. W stronę świeżo upieczonych rodziców natychmiast posypały się gratulacje z całego świata, także od klubu Polaka Bayernu Monachium.

Bawarczycy mieli w ostatnich dniach podwójne powody do świętowania, bo dziecko urodziło się też innemu piłkarzowi zespołu z Allianz Arena - Thiago Alcantarze. Dlatego też klub poza gratulacjami postanowił pójść o krok dalej, bo na dzisiejszym treningu wręczył obu zawodnikom... wyprawkę dla noworodków!

Torebki z prezentami rozdawała klubowa maskotka, a w środku można było znaleźć m.in. pluszowego misia czy malutkie ubranka. Co jeszcze dostała Klara Lewandowska, a z jakich podarunków mógł się cieszyć Gabriel - syn Thiago?

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: