SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski na spacerze z żoną i córeczką Klarą! [ZDJĘCIE]

Robert Lewandowski na spacerze z żoną i córeczką Klarą! [ZDJĘCIE]

16.05.2017, godz. 18:06
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
foto:

Kilkanaście dni temu Robert i Anna Lewandowscy zostali szczęśliwymi rodzicami. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córeczka Klara. Od tamtej pory dość rzadko chwalili się maleństwem, ale każde ich wspólne zdjęcie wywołuje prawdziwe szaleństwo. Tak jak we wtorek, kiedy kapitan reprezentacji Polski pochwalił się fotografią ze wspólnego spaceru z żoną i córeczką, którą podpisał: "Z moimi dziewczynami".

Do tej pory ani Robert Lewandowski ani jego żona Anna nie chwalili się często niedawno narodzoną córeczką. Do sieci trafiło tylko kilka zdjęć malutkiej Klary, ale każde z nich spotykało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów. I nie inaczej było we wtorek wczesnym popołudniem, kiedy na Instagramie kapitana reprezentacji Polski pojawiła się kolejna fotografia.

Widać na niej "Lewego" z małżonką i dzieckiem podczas jednego ze spacerów. Szczęśliwi rodzice prowadząc wózeczek chodzili po parku i przy okazji pozowali do zdjęcia, które Robert podpisał: "Z moimi dziewczynami".

Internautom nie umknął nowy post piłkarza Bayernu Monachium i natychmiast go skomentowali. "Super wyglądacie z wózeczkiem", "Jaki radosny, piękny obrazek", "Fantastyczna trójka", "Super rodzinka!" - to tylko niektóre z wpisów pod zdjęciem, które możecie zobaczyć poniżej.

With my girls @annalewandowskahpba #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) 16 Maj, 2017 o 3:44 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: