Robert Lewandowski

Autor: Łukasz Grochala / CYFRASPORT Robert Lewandowski strzela drugiego gola w meczu Szkocja - Polska 2-2

Robert Lewandowski i jego NIESAMOWITE zagranie. Złamał... prawa fizyki? WIDEO

2015-10-11 18:02

Robert Lewandowski na nowo definiuje piłkę nożną. Wymyślili ją Anglicy, piękną stronę odnaleźli Brazylijczycy, i tak wygrywają Niemcy. Ale to, co ostatnio wyczynia kapitan reprezentacji jest niesamowite - w pięciu ostatnich meczach zdobył 14 bramek! Zobaczcie, co jeszcze potrafi napastnik Bayernu.

W eliminacjach Euro 2016 Robert Lewandowski ma na koncie już 12 bramek. Tyle samo strzelił w czterech ostatnich meczach Bayernu! Zaczął od występu, który przeszedł do historii futbolu - pięciu goli w 9 minut z Wolfsburgiem. Dwie ostatnie bramki dołożył w meczu ze Szkocją w Glasgow. Trafieniem w ostatniej minucie doliczonego czasu wybił Euro ze szkockich głów. Czy tak samo będzie w niedzielę na Narodowym w przypadku Irlandczyków?

Polska - Irlandia NA ŻYWO. Gdzie oglądać w TV i STREAM w Internecie?

Na zamieszczonym w Internecie wideo Lewandowski w niesamowity sposób wkręca piłkę zza bramki. Bezpośrednio z rzutu rożnego trafił kiedyś inny kapitan reprezentacji, legendarny Kazimierz Deyna. Upokorzył w ten sposób Portugalię w el. do MŚ 1978, ale został wygwizdany przez śląskich kibiców na stadionie w Chorzowie. WYgrana na Stadionie Śląskim dała ekipie Jacka Gmocha wyjazd na argentyński mundial...

Początek meczu Polska - Irlandia o 20.45. Bezpośredni awans do Euro drużyna Adama Nawałki jeśli wygra, lub zremisuje 0:0 lub 1:1. Relacja LIVE ONLINE ze spotkania Irlandia - Polska w sport.se.pl.