SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski ma czas dla fanów nawet na wakacjach

Robert Lewandowski ma czas dla fanów nawet na wakacjach

20.06.2017, godz. 13:21
Robert Lewandowski spotkał się z mieszkańcami Stanclewa
Robert Lewandowski spotkał się z mieszkańcami Stanclewa foto: Facebook

Robert Lewandowski wypoczywa po ciężkim sezonie ze swoją córeczką Klarą i żoną Anna. Rodzina miło spędza czas na terenie swojej posiadłości na Mazurach w Stanclewie, pod Biskupcem. Gwiazdor Bayernu i kapitan reprezentacji Polski poświęcił chwilę relaksu na spotkanie z fanami. Chętnie robił zdjęcia i rozdawał autografy.

Robert Lewandowski odwiedził Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu. W świetlicy został ciepło przywitany przez osoby prowadzące ośrodek, a także przez liczne grono kibiców. Jak informuje portal biskupiec.wm.pl, spontaniczne spotkanie zorganizował menedżer "Lewego" - Cezary Kucharski. - Przyszedł, przywitał się z każdym, porozmawiał. To super gość! - mówił jeden z uczestników spotkania.

Zobacz: Robert Lewandowski wypoczywa szalejąc na skuterze wodnym [ZDJĘCIA]

Oczywiście wszyscy chcieli sobie zrobić zdjęcie z kapitanem reprezentacji Polski. Z tym nie było problemu. Lewandowski chętnie pozował do pamiątkowych fotek z fanami, a także rozdawał autografy. Najmłodsi ustawiali się w kolejce, a napastnik Bayernu Monachium ochoczo podpisywał piłki i koszulki. Podobno "Lewy" przyznał także, że żałuje, że wcześniej nie spotkał się z kibicami w Stanclewie, nieopodal jego prywatnej posiadłości. Dla niego to tylko chwila poza domem, a dla jego najwierniejszych fanów najwspanialsza chwila w życiu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: