SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski: Mówię do brzucha żony, bo wiem, że dziecko słyszy

Robert Lewandowski: Mówię do brzucha żony, bo wiem, że dziecko słyszy

26.03.2017, godz. 17:54
Robert i Anna Lewandowscy na świątecznej imprezie Bayernu
foto: Instagram

Robert Lewandowski wraz z żoną Anną niecierpliwie oczekują na nadejście pierwszego dziecka. Jakiś czas temu kapitan reprezentacji Polski i jego ukochana chwalili się już na Instagramie, że wyprawka dla pociechy jest już niemal gotowa. Teraz "Lewy" powiedział, że już rozmawia ze swoim dzieckiem!

Robert Lewandowski bardzo ceni sobie prywatność. Gwiazdor reprezentacji Polski i Bayernu Monachium rzadko udziela wywiadów, a jeśli już to robi, to raczej nie mówi o życiu prywatnym. Wyjątek zrobił dla Marcina Mellera, z którym porozmawiał na potrzeby programu Dzień Dobry TVN. "Lewy" zdradził, że jest najlepszym polskim piłkarzem dzięki rodzicom i chce przełożyć wzorce dane przez ojca i matkę na swoje dziecko. - Wiele czasu spędzałem na hali sportowej. Te czasy które tam przeżyłem są bardzo fajne. Wtedy jeszcze tata z mamą wozili mnie na treningi, i też wiele im zawdzięczam. Dzięki nim jestem w tym miejscu, w którym jestem - powiedział. - Chciałbym przekazać swojemu dziecku dotrzymywanie słowa, lojalność i rzeczy, które tata mnie nauczył. To dla mnie bardzo ważne - dodał Lewandowski.

Bramkostrzelny napastnik opowiedział także o ostatnich chwilach przed narodzinami pociechy. 28-latek wyjawił, że już rozmawia ze swoim potomkiem. - Mówię do brzucha. Rozmawiam. Mówię różne rzeczy. Wiem, że już dziecko słyszy, dlatego staram się rozmawiać. Powody do radości są. Będzie eksplozja, każdy mi tak mówi - podkreślił Robert Lewandowski.

Oficjalnie państwo Lewandowscy jeszcze nie poinformowali o płci dziecka. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że będzie to córeczka i dadzą jej na imię Klara. Poród pani Ani planowany jest w okolicach Wielkanocy.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: