Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Robert Lewandowski STRZELIŁ GOLA Realowi Madryt! Zobacz trafienie Polaka [WIDEO]

2015-08-06 12:16

Robert Lewandowski wie jak strzelać gole Realowi Madryt. Polski napastnik udowodnił to w finale Audi Cup, a jego trafienie dało Bayernowi Monachium zwycięstwo 1:0.  Bawarczycy z czterech edycji turnieju rozgrywanego na Allianz Arenie wygrali już trzeci raz.

Ani Real ani Bayern nie zagrały w swoich najsilniejszych składach, ale na boisku nie zabrakło piłkarzy, regularnie grających w wyjściowych "11". Lewandowski na boisku pojawił się po przerwie. Zwycięskiego gola strzelił dwie minuty przed końcem, wykorzystując dośrodkowanie Douglasa Costy. Bayern nowy sezon Bundesligi zinauguruje 21 sierpnia meczem z HSV.