SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski szalał na kręgielni. To był prawdziwy popis! [WIDEO]

Robert Lewandowski szalał na kręgielni. To był prawdziwy popis! [WIDEO]

01.03.2017, godz. 18:10
Robert Lewandowski zaszalał na kręgielni
foto: YouTube

Robert Lewandowski jest nie tylko znakomitym piłkarzem, ale świetnie idzie mu też w kręgle! Przed meczem Pucharu Niemiec z Schalke 04 Bayern Monachium przypomniał filmik z Polakiem w roli głównej, na którym szaleje on właśnie na kręgielni! Czy w środę wieczorem na Allianz Arena będzie tak samo skuteczny?

Nie ma chyba sportu, w którym Robert Lewandowski byłby słaby. Takie wrażenie można odnieść oglądając wideo, na którym Polak znakomicie spisuje się na kręgielni. Strike (zbicie wszystkich kręgli w jednym rzucie) trzy razy z rzędu? Rzut lewą ręką, albo między nogami? Dla kapitana reprezentacji biało-czerwonych to bułka z masłem! I tylko potwierdza, że nawet po zakończeniu kariery piłkarskiej może spokojnie próbować swoich sił w innych dyscyplinach.

Co prawda wspomniana wizyta "Lewego" na kręgielni miała miejsce już jakiś czas temu, ale Bayern Monachium na swoim oficjalnym profilu na Twitterze postanowił przypomnieć ten imponujący filmik. Już dziś wieczorem Bawarczycy zagrają w ćwierćfinale Pucharu Niemiec z Schalke 04 i mają chyba nadzieję, że Polak będzie tak samo zabójczo skuteczny, jak podczas gry w kręgle!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: