SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski w gabinecie prezesa Realu. Perez pytał o... poród Ani

Robert Lewandowski w gabinecie prezesa Realu. Perez pytał o... poród Ani

20.04.2017, godz. 22:38
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Jak dowiedział się "Super Express", Robert Lewandowski po meczu na Santiago Bernabeu trafił nie do pokoju sędziów, ale do gabinetu prezesa Realu. Florentino Perez, sternik klubu z Madrytu, zainteresował się… prywatnym życiem polskiego napastnika Bayernu. W kuluarach stadionu szef „Królewskich” czekał na Lewandowskiego i wypytywał go nie tylko o zdrowie, ale i o… termin porodu Anny Lewandowskiej.

To że prezes Realu zaczepia po meczu Roberta Lewandowskiego, jest już w pewnym sensie tradycją. W 2013 roku, gdy „Lewy” grał jeszcze w Borussii Dortmund i w pierwszym spotkaniu strzelił „Królewskim” cztery gole, też był „celem” Pereza, który po rewanżu zaciągnął go do gabinetu i namawiał na transfer do Madrytu.
Tym razem, jak wspomniano, spotkanie miało bardziej kurtuazyjny charakter. Perez pytał o zdrowie Roberta (pokłosie kłopotów z barkiem Polaka) i termin pojawienia się na świecie pierwszej pociechy Lewandowskich. A córeczka, która według nieoficjalnych informacji ma mieć na imię Klara, urodzi się lada moment, bo termin porodu to końcówka kwietnia. Zgodnie z tym co pisaliśmy jako pierwsi, Lewandowska zdecydowała się urodzić w Niemczech. Tamtejsi lekarze prowadzą jej ciążę od początku i to oni odbiorą poród w monachijskiej klinice.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: