SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski wspiera WOŚP! Do wylicytowania kolacja z kapitanem kadry

Robert Lewandowski wspiera WOŚP! Do wylicytowania kolacja z kapitanem kadry

15.01.2017, godz. 07:42
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Już w niedzielę 15 stycznia odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a pomoc fundacji zadeklarowało wiele znanych osobistości, także ze świata sportu. Jak chociażby Robert Lewandowski! Do wylicytowania jest bowiem kolacja dla dwóch osób z kapitanem reprezentacji Polski. Jest o co walczyć!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat pomaga ratować zdrowie i życie osób najbardziej potrzebujących, szczególnie dzieci. Udział w akcji często deklarują gwiazdy i celebryci, a także czołowe postaci polskiego świata sportu. Przekazują one różne przedmioty na charytatywną aukcję, z której zyski wspierają działania fundacji. I nie inaczej jest w tym roku, bo w 25. finale WOŚP weźmie udział m.in. Robert Lewandowski!

Kapitan reprezentacji i napastnik Bayernu Monachium zaproponował bowiem, by na licytację wystawić... spotkanie z nim! Kto wygra aukcję będzie miał możliwość pójść na kolację z "Lewym".

- Niesamowitą niespodziankę ma dla nas Robert Lewandowski, który już wielokrotnie wspierał aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku z okazji 25. Finału WOŚP ma coś bardzo wyjątkowego, mianowicie zabierze Ciebie i Twoją osobę towarzyszącą na wyśmienitą kolację w Warszawie. Jak zapewne się domyślacie Robert jest dość zajętym sportowcem dlatego czas realizacji kolacji to rok 2017. Dokładna data kolacji jest uzależniona od planu meczowo-treningowego Roberta. Wiążącą datę będzie można ustalić z odpowiednim wyprzedzeniem po zakończeniu i opłaceniu aukcji. - czytamy w opisie aukcji w serwisie "Allegro".

Jak na razie cena za kolację z Lewandowskim to 38 300 zł (stan na godz. 7 w środę 15 stycznia), ale należy przypuszczać, że będzie wciąż rosła. A jeśli i wy chcecie wziąć udział w tej wyjątkowej aukcji, koniecznie zajrzyjcie tutaj: www.charytatywni.allegro.pl

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: