SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski złożył Mamie piękne życzenia. I to ZDJĘCIE!

Robert Lewandowski złożył Mamie piękne życzenia. I to ZDJĘCIE!

26.05.2017, godz. 14:18
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska z mamami
foto: sport.se.pl

Robert Lewandowski nie zapomniał o Dniu Matki. Kapitan reprezentacji Polski złożył piękne życzenia swojej ukochanej Mamie - Iwonie Lewandowskiej. Przy okazji pokazał też zdjęcie z dzieciństwa, na którym jest maleńkim niemowlakiem. Jest kapitalne! Zobaczcie tę niezwykłą fotografię Lewandowskiego i jego rodziny.

Robert Lewandowski wypoczywa właśnie wraz z żoną i córeczką we Włoszech nad Lago di Garda. W Dniu Matki nie zapomniał o życzeniach. "Mamo dziękuje Ci za wszystko. Za Twoją miłość, troskę i wsparcie. Jesteś cudowną Mamą!" - napisał na Facebooku Robert Lewandowski. Zamieścił też zdjęcie zrobione 29 lat temu, gdy mały Bobek - jak nazywali go najbliżsi - był niemowlakiem. Na fotografii widać też mamę Roberta - Iwoną Lewandowską - i jego starszą siostrę Milenę.

Szczęśliwa mama kapitana reprezentacji Polski natychmiast zareagowała na życzenia. "Dziękuję! Jestem wzruszona i szczęśliwa, że mam Was" - napisała Iwona Lewandowska. Wcześniej życzenia swojej mamie złożyła też Anna Lewandowska. "Droga Mamo! Byłaś, jesteś i będziesz dla mnie najwspanialsza! Dziękuję za wszystko, za miłość, przyjaźń, wsparcie i szczere słowa. Dla mnie w tym roku 26 maja jest szczególnym i podwójnie ważnym Dniem Mamy... Z okazji dzisiejszego święta wszystkim Mamom życzę zdrowia i radości każdego dnia!" - napisała Ania Lewandowska.

Droga Mamo! ❤️ Byłaś, jesteś i będziesz dla mnie najwspanialsza! Dziękuję za wszystko, za miłość, przyjaźń, wsparcie i szczere słowa. Dla mnie w tym roku 26 maja, jest szczególnym i podwójnie ważnym Dniem Mamy... ❤️ Z okazji dzisiejszego święta wszystkim Mamom życzę, zdrowia i radości każdego dnia! Dear Mum! ❤️You were, you are and you will be the most important to me! Thank you for everything, for friendship, for support, for sincere words, for your love. For me this year, May 26th, is a special and double-important Mothers Day (in Poland) ... ❤️On the occasion of today's special day, I wish you health and joy for each and every day! #healthy #healthymom #motherday #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 26 Maj, 2017 o 12:21 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: