SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski: Już zmieniałem pieluchy! [WIDEO]

Robert Lewandowski: Już zmieniałem pieluchy! [WIDEO]

06.05.2017, godz. 14:55
Robert Lewandowski opowiada o roli taty
Robert Lewandowski opowiada o roli taty foto: Youtube.com

Robert Lewandowski i jego żona Anna są na ustach milionów kibiców, od kiedy zostali szczęśliwymi rodzicami maleńkiej Klary. Córka kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski przyszła na świat 4 maja w Monachium. Dumny tata udzielił pierwszego wywiadu po narodzinach Klary. Zdradził w nim, że zmieniał już pieluchy i jest podeskcytowany swoją nową życiową rolą. - To coś zupełnie nowego i wyjątkowego - stwierdził uradowany. Zobaczcie, co jeszcze powiedział Lewandowski.

- To niesamowite uczucie. Coś zupełnie nowego. Czuję się dobrze, moja żona też. Chcielibyśmy podziękować za te wszystkie wiadomości, które dostaliśmy - powiedział Robert Lewandowski w wywiadzie nagranym podczas treningu dla telewizji internetowej Bayernu Monachium. - To wyjątkowy moment. Teraz wszystko w naszym domu będzie już inne, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi - dodał "Lewy". -  Czy zmieniałem już pieluchę? Tak, zrobiłem to! To coś zupełnie normalnego dla młodych rodziców. Jestem tym wszystkim naprawdę podekscytowany. To coś totalnie nowego i bardzo wyjątkowego - podzielił się wrażeniami Lewandowski.

Kapitan reprezentacji Polski w wyjątkowy sposób cztery miesiące temu poinformował wszystkich, że jego żona Anna jest w ciąży. Po strzelonym golu w meczu z Atletico Madryt wykonał wymowne gesty - wsadził pod koszulkę piłkę i zacząć ssać kciuk.
- Czy teraz też coś przygotowałem? Poczekamy, zobaczymy - uśmiechnął się Lewandowski, pytany o sobotni mecz. Jego Bayern podejmuje zamykający tabelę Bundesligi Darmstadt (godz. 15.30). - Być może coś zaplanowałem. Ale najpierw musimy zagrać i wygrać, a jeśli coś strzelę, zobaczycie pewnie coś nowego - dodał "Lewy". - Gramy u siebie i musimy dać z siebie wszystko, żeby wygrać. To że jesteśmy już pewni kolejnego mistrzostwa Niemiec, nie ma znaczenia. Chcemy zaprezentować dobry, ofensywny futbol. Przed nami jeszcze trzy mecze i chcemy do końca sezonu dobrze się prezentować. To dla nas ważne - zakończył Lewandowski.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: