SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Dramat w rodzinie Łukasza Skorupskiego. Klub złożył mu kondolencje

Dramat w rodzinie Łukasza Skorupskiego. Klub złożył mu kondolencje

25.05.2017, godz. 20:06
Łukasz Skorupski, Empoli
foto: EAST NEWS

Łukasz Skorupski nie zagra w ostatnim meczu sezonu Serie A. Bramkarz Empoli przeżył rodzinną tragedię, bowiem zmarł jego ojciec. Polak przyleciał już do kraju, by wziąć udział w ceremonii pogrzebowej. Klub złożył mu kondolencje.

Przez cały sezon Łukasz Skorupski był bodaj największą gwiazdą Empoli i jednym z najlepszych bramkarzy całej Serie A. Koniec sezonu nie jest jednak dla niego szczęśliwy. I bynajmniej nie ze względów sportowych. Polski bramkarz otrzymał smutną informację o śmierci swojego ojca i natychmiast wrócił do kraju na ceremonię pogrzebową.

O tym przykrym zdarzeniu poinformował jego klub na oficjalnej stronie internetowej - Prezydent Fabrizio Corsi i cała niebieska rodzina składa kondolencje Skorupskiemu i jego najbliższym z powodu przedwczesnej śmierci ojca - czytamy w komunikacie. Informację rozpowszechniły później także włoskie media.

Przylot Skorupskiego na pogrzeb oznacza, że nie wystąpi on w ostatnim meczu sezonu Serie A. W 38. kolejce rozgrywek jego Empoli zmierzy się na wyjeździe z Palermo. Dla drużyny prowadzonej przez Giovanniego Martusciello to niezwykle ważne spotkanie, bowiem wciąż nie są pewni utrzymania we włoskiej ekstraklasie. Jeśli chcą pozostać w elicie, muszą za wszelką cenę wygrać, a bez swojego podstawowego bramkarza może być o to bardzo trudno.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: