Jakub Błaszczykowski

Autor: East News Jakub Błaszczykowski

Serie A: Jakub Błaszczykowski wrócił po kontuzji i strzelił pięknego gola! [WIDEO]

2016-01-06 22:59

Jakub Błaszczykowski wrócił do gry po prawie dwóch miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją mięśnia uda. Polski piłkarz Fiorentiny wszedł na boisko w 60. minucie, ale starczyło mu czasu, żeby od razu strzelić bramkę. Viola pokonała Palermo 3:1, a Kuba trafił do siatki w 93. minucie. Zobacz gola Jakuba Błaszczykowskiego [WIDEO].

Ostatni mecz Jakub Błaszczykowski rozegrał w reprezentacji Polski - 13 listopada z Islandią (4:2). To w tym spotkaniu doznał kontuzji mięśniowej. Potem była długa walka o powrót na boisko.

Wypożyczony z Borussii Dortmund do Fiorentiny skrzydłowy strzelił gola w 93. minucie wyjazdowego starcia z Palermo. Viola wygrała 3:1, a Kuba ustalił wynik spotkania, wykorzystując sytuację sam na sam. Zobacz WIDEO z bramką Polaka.