SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Stara Dama liczy na promocję. Juventus chce Szczęsnego za grosze

Stara Dama liczy na promocję. Juventus chce Szczęsnego za grosze

01.07.2017, godz. 13:50
Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny z okresu kiedy grał w AS Romie foto: EAST NEWS

Wydaje się, że Juventus wciąż jest na pierwszym miejscu w wyścigu po Wojciecha Szczęsnego. Dziennikarze już widzieli Polaka w Turynie, ale nagle negocjacje stanęły w miejscu. Dlaczego? Najwidoczniej "Stara Dama" nie chce sięgnąć głębiej do kieszeni. Włoskie media informują, że Juventus chce pozyskać Szczęsnego w promocyjnej cenie, co nie podoba się Arsenalowi.

Z Arsenalu wyszedł jasny komunikat, że Wojciech Szczęsny nie odejdzie za mniej niż 15 milionów euro. Taka kwota odstraszyła Romę, która planowała zatrudnić polskiego bramkarza na stałe. Juventus nie narzeka na brak środków. Miał zapłacić cenę ustaloną przez "Kanonierów", ale dziennikarze "Tuttosport" przedstawili nowe informacje. Ich zdaniem ekipa z Turynu stara się mocno targować z Arsenalem. Chce zapłacić znacznie mniej za Szczęsnego.

Zobacz: Żony Artura Boruca i Wojciecha Szczęsnego pokazały SEKSOWNE ciała [ZDJĘCIA]

Włoskie media donoszą, że do finalizacji transferu wciąż nie doszło ze względu na kwotę odstępnego. Rozbieżność obu stron jest dość duża, bo Arsenal chciałby otrzymać wspomniane wcześniej 15 milionów euro, a Juve daje tylko... 8 mln. Na taką kwotę Arsenal na pewno się nie zgodzi. Jeśli kluby nie dojdą do porozumienia, być może Szczęsny zostanie w Londynie i spróbuje powalczyć o miejsce w wyjściowym składzie z Petrem Cechem.

Źródło: X-NEWS
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: