SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Lewandowski pięknie przywitał się z przyjacielem z Borussii [WIDEO]

Lewandowski pięknie przywitał się z przyjacielem z Borussii [WIDEO]

27.04.2017, godz. 20:13
Robert Lewandowski, Marco Reus
foto: EAST NEWS

Robert Lewandowski przez lata występował w Borussii Dortmund, ale mimo tego, że w zespole grało też dwóch innych Polaków - Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek - to on najlepiej się czuł w towarzystwie innego piłkarza. Jego najbliższym kolegą był Marco Reus, a przy okazji meczu Pucharu Niemiec pomiędzy Bayernem a BVB obaj panowie pokazali, że stara przyjaźń nie rdzewieje.

Lewandowski występował w Borussii przez cztery lata i był to wystarczający czas, by zaprzyjaźnić się z kilkoma kolegami z zespołu. Co ciekawe w Dortmundzie "Lewy" nie trzymał się najmocniej z dwoma innymi Polakami - Piszczkiem i Błaszczykowskim - a jego najbliższym kolegą był Reus. Kibice BVB przywykli do ich wzajemnej mobilizacji i przywitań przed meczami, a teraz okazało się, że obaj nie zapomnieli wspólnych chwil na Signal Iduna Park.

W środowy wieczór mieli okazję zagrać przeciwko sobie, bo Bayern mierzył się z Borussią w półfinale Pucharu Niemiec. W tunelu prowadzącym na boisko Polak podszedł do skrzydłowego rywali i zrobił to, do czego obaj przyzwyczaili przed laty. Piątka, kilka żółwików i padnięcie sobie w ramiona - tak przywitali się dwaj dobrzy kumple. Okazuje się, że z przyjaźnią jest jak z miłością - nawet, jeśli stara, to i tak nie rdzewieje.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: