SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Szczęsny i Buffon już są przyjaciółmi? Wszyscy mówią o TYM zdjęciu

Szczęsny i Buffon już są przyjaciółmi? Wszyscy mówią o TYM zdjęciu

21.07.2017, godz. 09:56
Wojciech Szczęsny - AS Roma
Wojciech Szczęsny - AS Roma foto: EAST NEWS

Kilka dni temu Wojciech Szczęsny został piłkarzem Juventusu, a to oznacza, że o miejsce między słupkami "Starej Damy" będzie rywalizował z wielkim Gianluigim Buffonem - legendą Turynu i całej włoskiej piłki. Zobaczcie wspólną fotografię obu bramkarzy.

Ponad 12 milionów euro musiał zapłacić Juventus Arsenalowi, by pozyskać Wojciecha Szczęsnego. Włosi sięgnęli głęboko do kieszeni i ściągnęli do Turynu Polaka. Szczęsny ma być inwestycją, która zwróci się, kiedy Gianluigi Buffon przejdzie na sportową emeryturę. 39-latek wciąż uchodzi za jednego z najlepszych bramkarzy na świecie, ale czas nieubłaganie ucieka. Wszyscy zdają sobie sprawę, że Buffon nie będzie stał w bramce "Starej Damy" do końca swych dni.

Znając Wojciecha Szczęsnego, polski bramkarz nie zamierza czekać aż Buffon sam powie: "Pas!". Od pierwszych treningów rozpocznie rywalizację o miejsce w bramce. To nie oznacza jednak, że panowie będą się nienawidzić. Już pierwsze wspólne zdjęcie pokazuje, że pozostają w znakomitych relacjach. Fotografia wykonana w Nowym Jorku, gdzie Juventus będzie szlifował formę przed nadchodzącymi rozgrywkami, ukazuje uśmiechniętych i żartujących Szczęsnego i Buffona. Jak na dobrych kumpli po fachu przystało.

Hello New York! We have arrived!

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1) 20 Lip, 2017 o 2:32 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: