SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Tak Robert i Anna Lewandowscy tańczyli na weselu! [WIDEO]

Tak Robert i Anna Lewandowscy tańczyli na weselu! [WIDEO]

14.07.2017, godz. 07:21
Robert Lewandowski z żoną i córką na weselu
foto: sport.se.pl

Robert i Anna Lewandowscy brali udział w weselu pełnym gwiazd i celebrytów, choć nikt za bardzo nie wie, kim jest para, która zgromadziła na swoim ślubie tak znane nazwiska. Na Instagramie pojawiło się krótkie wideo z hucznego wesela, na którym widać, jak tańczą i bawią się Lewandowscy. Pokazali kocie ruchy!

Robert i Anna Lewandowscy nie byli jedynymi gwiazdami na tym weselu. Na zdjęciach, zamieszczonych na portalach społecznościowych, można dostrzec też Rafał Maseraka, Macieja Musiała, braci Mroczek i wiele innych znanych osobistości. Jak dowiedział się portal plotek,pl, obecny był nawet Mateusz Ziółko, który dał młodej parze prywatny koncert!

Zobacz: Robert Lewandowski kończy studia licencjackie! Kapitan kadry mocno się rozwija

Kim więc są Natalia Sobczyk i Mateusz Jurkowski? To właśnie oni stworzyli świeżo upieczone małżeństwo i zaprosili na swoją ceremonię wielkie gwiazdy. Plotek.pl wyjawił, że młodych z celebrytami łączą sprawy zawodowe i prywatne. Para nie ma jednak zamiaru wchodzić w świat show-biznesu i starała się, aby uroczystość była jak najbardziej prywatna.

Na szczęście w Internecie pojawiły się zdjęcia, a przede wszystkim wideo z wesela. Na nim widać wspomniane wcześniej gwiazdy, w tym Lewandowskich, którzy szaleli na parkiecie. Zobaczcie, jak wyglądała i bawiła się najsłynniejsza sportowa para w Polsce!

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: