SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Dzień Dziecka u Lewandowskich. Tak świętowali Robert i Anna [ZDJĘCIA]

Dzień Dziecka u Lewandowskich. Tak świętowali Robert i Anna [ZDJĘCIA]

01.06.2017, godz. 23:52
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
foto: Instagram

W środę w Warszawie rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczem el. MŚ 2018 z Rumunią, ale Robert Lewandowski doleci do kolegów dopiero w poniedziałek. Cały czas ma wolne i odpoczywa po sezonie, a w czwartek 1 czerwca wraz z żoną Anną świętowali... Dzień Dziecka. W tak wyjątkowy dzień mogli na chwilę porzucić swoje restrykcyjne diety i skosztować prawdziwych smakołyków.

Blisko miesiąc temu Robert i Anna Lewandowscy zostali szczęśliwymi rodzicami. Na początku maja na świat przyszła ich pierwsze dziecko - córeczka Klara. Choć od tamtej pory oddali się obowiązkom związanym z opieką nad niemowlęciem, to co jakiś czas nie odmawiają sobie wielkich przyjemności.

Kapitan reprezentacji Polski nie zjawił się jeszcze na zgrupowaniu kadry przed meczem z Rumunią, bo wciąż odpoczywa po wyczerpującym sezonie. Do kolegów dołączy dopiero w najbliższy poniedziałek, a do tego momentu ma czas dla rodziny. Dlatego też czwartek 1 czerwca spędził z żoną Anną na świętowaniu... Dnia Dziecka! W końcu dzieckiem jest się całe życie, a Lewandowscy w ten wyjątkowy dzień postanowili sobie odpuścić wszelkie restrykcyjne diety i skosztowali prawdziwych pyszności.

Anna na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcia, na których pochwaliła się... smakowicie wyglądającym kawałkiem ciasta. A kolejna fotografia przedstawia ją z mężem podczas jedzenia smakołyku. Takiego Dnia Dziecka można im tylko pozazdrościć. Ciekawe, co z okazji tego święta dostała ich córeczka Klara...


Fot. Instagram


Fot. Instagram

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: