SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Tam zagra w przyszłym sezonie Wojciech Szczęsny? To zdjęcie może wiele wyjaśniać

Tam zagra w przyszłym sezonie Wojciech Szczęsny? To zdjęcie może wiele wyjaśniać

08.07.2017, godz. 17:07
Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny z okresu kiedy grał w AS Romie foto: EAST NEWS

- Gotowy na nowy sezon - napisał pod jednym ze swoich zdjęć Wojciech Szczęsny. Na nim prezentuje swoje rękawice, ale nie one są kluczem do odszyfrowania przyszłości Polaka. Spojrzeć warto na piłkę, jaką trzyma bramkarz. Ma ona logo Serie A. Czy to oznacza, że Polak pozostanie we Włoszech?

Wojciech Szczęsny pożegnał się w mijającym tygodniu z kibicami AS Roma. Spędził w tym klubie dwa sezony i poinformował, że dłużej w rzymskiej bramce stać nie będzie. Prognozy, co do jego przyszłości są różne. Jedni twierdzą, że Polaka czeka powrót na stare śmieci, czyli do Arsenalu. Tam jednak rywalizacja o miejsce w pierwszym składzie może być piekielnie trudna. W barwach "Kanonierów" występują Petr Cech i David Ospina. Dodatkowo wielkim fanem Szczęsnego nie jest sam Arsene Wenger.

Kolejnym prawdopodobnym kierunkiem przenosin polskiego golkipera jest Turyn. Pogłoski o zainteresowaniu Szczęsnym Juventusu potwierdziły się w momencie, kiedy Włosi złożyli za niego Arsenalowi ofertę. Ta była jednak za niska, zdaniem londyńskich działaczy.

Zamieszczone niedawno zdjęcie Szczęsnego, na którym trzyma piłkę z logo ligi włoskiej może być kluczem do rozwikłania zagadki. Może Szczęsny chciał dać do zrozumienia, co czeka jego kibiców w przyszłym sezonie? Jeśli tak, to niewykluczone, że zostanie klubowym kolegą wielkiego Gianluigiego Buffona.

Ready for the new season with these new gloves from @nikefootball

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1) 7 Lip, 2017 o 6:54 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: