SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą On trenuje, a ona... Jessica Ziółek w seksownym stroju kąpielowym! [ZDJĘCIE]

On trenuje, a ona... Jessica Ziółek w seksownym stroju kąpielowym! [ZDJĘCIE]

28.11.2016, godz. 17:46
Jessica Ziółek
foto:

Piękna partnerka Arkadiusza Milika lubi chwalić się swoim nienagannym ciałem. Podczas gdy nasz reprezentant wraca do treningów, Jessica Ziółek korzysta z życia w Neapolu. Jej instagramowy profil pełen jest seksownych i imponujących fotek, które z pewnością motywują zawodnika Napoli do powrotu do pełnej sprawności fizycznej. Oto najnowsza z nich!

Jessica Ziółek coraz cześciej przyciąga nasza uwagę. Nic dziwnego - jej niecodzienna uroda sprawia, że trudno przejść obok takich zdjęć obojętnie! Ostatnio młoda modelka zachwyca swoich fanów jeszcze bardziej, publikując seksowne zdjęcia na Instagramie. Fotki zostały zrobione podczas pobytu w spa w miejscowości Telese, gdzie wypoczywała razem ze swoim partnerem. Oto najnowsza z nich:

Słonecznie , pięknie ! Miłego dnia !

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Ziółek (@dzanila95) 27 Lis, 2016 o 11:51 PST

Arkadiusz Milik już wrócił do trenigów. Nasz reprezentant dochodzi do siebie po ciężkiej kontuzji kolana, której doznał podczas meczu eliminacji MŚ z Danią. Uraz wyglądał wyjątkowo poważnie, lecz dzięki pracy sztabu medycznego powrót piłkarza zaplanowany jest już na koniec grudnia. Nie wątpimy, że wielki udział w rehabilitacji mieli nie tylko medycy drużyny z Neapolu, lecz przede wszystkim charakter napastnika oraz wsparcie ze strony jego pięknej partnerki.

Panie i Panowie, przed Państwem seksowna i motywująca Jessica Ziółek!

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: