SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Tym wózkiem Lewandowscy wożą Klarę. Ile kosztuje? [ZDJĘCIE]

Tym wózkiem Lewandowscy wożą Klarę. Ile kosztuje? [ZDJĘCIE]

18.05.2017, godz. 18:16
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
foto:

Robert i Anna Lewandowscy nie zamierzają oszczędzać na swojej córeczce i robią wszystko, byle tylko zapewnić jej możliwie jak największą wygodę i bezpieczeństwo. A kiedy do sieci wrzucili zdjęcie ze spaceru z Klarą okazało się, że wożą ją w supernowoczesnym wózku, który kosztuje nawet ponad pięć tysięcy złotych.

Robert Lewandowski jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie dlatego można było się spodziewać, że nie będzie szczędził pieniędzy na swoją pierwsze i jak na razie jedyne dziecko. Córeczka Klara, która przyszła na świat na początku maja, może liczyć na największe wygody już od samego urodzenia. Rodzice bowiem bardzo dbają o to, by miała jak najlepsze warunki do rozwoju.

A tylko potwierdziło to zdjęcie wrzucone przez Lewandowskiego we wtorkowe popołudnie. Kapitan reprezentacji Polski udostępnił fotografię ze spaceru z żoną Anna i córką, a fani natychmiast dostrzegli nie tylko szerokie uśmiechy na twarzach świeżo upieczonych rodziców, ale też supernowoczesny wózek, którym jeździ Klara.

Okazuje się, że został on wyprodukowany przez niemiecką firmę Cybex i w zależności od wyposażenia kosztuje nawet ponad pięć tysięcy złotych! Ale w końcu skoro odpowiadają za niego Niemcy, to musi być on najwyższej próby. I czytając o nim można dojść do wniosku, że dziecku poruszającemu się w nim nie może się stać nic złego! Wózeczek jest nie tylko nowoczesny, ale przede wszystkim bardzo bezpieczny i praktyczny. To dzięki zaawansowanej technologii, która sprawia, że rodzicom dużo łatwiej go składać i rozkładać lub ustawiać według potrzeb własnych oraz dziecka. I np. może on służyć zarówno za wózek spacerowy, jak i fotelik do noszenia czy nawet krzesełko do karmienia w restauracjach i różnych lokalach. A jedną z najciekawszym funkcji jest umiejętne poruszanie się po śniegu. Gdy nadchodzi zima, przednie kółka można zamienić na... malutkie narty! I za takie luksusy z pewnością warto zapłacić tak dużą cenę.

With my girls @annalewandowskahpba #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) 16 Maj, 2017 o 3:44 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: