SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Ukochana Arkadiusza Milika w bikini. Tak witała piłkarza po powrocie z kadry [ZDJĘCIE]

Ukochana Arkadiusza Milika w bikini. Tak witała piłkarza po powrocie z kadry [ZDJĘCIE]

28.03.2017, godz. 15:37
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek w Barcelonie
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek w Barcelonie foto: Instagram

Arkadiusz Milik z radością wrócił ze zgrupowania reprezentacji. W Neapolu może dalej pracować nad swoją optymalną dyspozycją, a wspierać będzie go w tym zjawiskowa partnerka piłkarza. Uroda Jessiki Ziółek budzi wiele emocji wśród internautów i nie inaczej było po opublikowaniu zdjęcia Polski w samym bikini.

Na swoim koncie na Instagramie partnerka Arkadiusza Milika pochwaliła się swoim wyglądem w bikini. Na robiącej wrażenie fotografii Ziółek stoi nad brzegiem morza w pięknym stroju kąpielowym. Pewnie do publikacji zdjęcia zainspirował Polkę powrót jej ukochanego. O tym, że para uwielbia spędzać ze sobą czas i uwieczniać te chwile w mediach społecznościowych wiemy nie od dziś. Już jakiś czas temu zakochani pokazali światu zdjęcie ze wspólnego dnia relaksu. Teraz Jessica powitała w Neapolu polskiego piłkarza zjawiskowym zdjęciem. Milik musi odpowiedzieć odnalezieniem najlepszej swojej formy.

Post udostępniony przez Jessica Ziółek (@dzanila95) 26 Mar, 2017 o 7:54 PDT

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: