Łukasz Teodorczyk, Dynamo Kijów

Autor: Eastnews Łukasz Teodorczyk, Dynamo Kijów

Ukraina: Łukasz Teodorczyk STRZELIŁ kolejną bramkę dla Dynama Kijów

2015-05-05 11:10

W poniedziałkowym spotkaniu 22. kolejki ligi ukraińskiej Dynamo Kijów wygrał przed własną publicznością z Howerłą Użhorod 6:0. Dla nas miłą informacją jest to, że na listę strzelców wpisał się Łukasz Teodorczyk. Dla polskiego napastnika jest to już czwarta bramka w obecnych rozgrywkach.

Łukasz Teodorczyk rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych, lecz pojawił się na boisku w 62. minucie, kiedy wynik meczu był już rozstrzygnięty. 11 minut później "Teo" wpisał się na listę strzelców pieczętując tym samym zwycięstwo swojej drużyny.

Zobacz: Premier League: Arsenal ROZSTRZELAŁ Hull City. Kanonierzy bliżej wicemistrzostwa [WIDEO]

Jest to już czwarty gol polskiego napastnika w obecnym sezonie. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, 24-latek ma koncie już dziewięć bramek oraz dwie asysty.

Po 22 kolejkach zespół z Kijowa zgromadził na swoim koncie 56 punktów i przewodzi w tabeli ukraińskiej ekstraklasy z sześcioma "oczkami" przewagi nad drugim w tabeli Dnipro Dniepropietrowsk.

Dynamo Kijów - Howerła Użhorod 6:0

1:0 - Kraweć 12'
2:0 - Hłuszyćkyj (sam.) 20'
3:0 - Kraweć 28'
4:0 - Jarmołenko (k.) 30'
5:0 - Sydorczuk 41'
6:0 - Teodorczyk 73'