Piotr Zieliński, Napoli

Autor: East News

Wielkie strzelanie Napoli. Zieliński też zdobył bramkę w pogromie Torino! [WIDEO]

2017-05-14 22:09

To było koszmarne popołudnie dla Torino, choć po pierwszej połowie jeszcze nie było najgorzej. Każda przegrana boli, ale ta bardzo, bo gospodarze polegli u siebie z Napoli aż 0:5. W wielkim strzelaniu (cztery gole w drugiej połowie) na Stadio Olimpico w Turynie wziął udział również Piotr Zieliński, który zdobył ostatnią bramkę dla Napoli.

Napoli rywalizuje na finiszu Serie A z Romą o wicemistrzostwo Włoch. W 36. kolejce zespół, którym dowodzi trener Maurizio Sarri spuścił tęgie lanie na wyjeździe Torino zwyciężając 5:0. Bramkami podzieli się: Jose Callejon (7. min i 76. min), Lorenzo Insigne (60. min), Dries Mertens (72. min) i nasz Piotr Zieliński (78. min). Przy trafieniu Polaka asystował Jose Callejon.

Nasz kadrowicz był rezerwowym. Na boisko wszedł w 64. minucie w miejsce Allana. To piąty gol Zielińskiego w tym sezonie w Serie A. W Napoli zagrał także Arkadiusz Milik, który dostał szansę w końcówce. W 82. zmienił bohatera - Jose Callejona (2 gole, asysta). W lidze włoskiej liderem jest Juventus (85 pkt). Napoli traci do drużyny z Turynu pięć punktów.