SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Wiosna rozpaliła miłość piłkarzy! Romantyczni Szczęsny, Milik i Zieliński [ZDJĘCIA]

Wiosna rozpaliła miłość piłkarzy! Romantyczni Szczęsny, Milik i Zieliński [ZDJĘCIA]

18.04.2017, godz. 15:22
Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
foto: Instagram

Ach, jak oni się kochają! Gwiazdy reprezentacji Polski postanowiły wykorzystać wolne świąteczne chwile i zabrały swoje partnerki na romantyczne wycieczki. Wojciech Szczęsny z żoną Mariną wybrali się do bajkowego Portofino. Co ciekawe, poszedł śladem swojego przyjaciela Roberta Lewandowskiego, który latem 2014 roku odpoczywał tam w towarzystwie żony Anny.

Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna przechadzali się po przepięknych włoskich uliczkach, miłosny żar aż bił od tej słynnej pary. „Wesołych Świąt Kochani!!! My w tym roku wsiedliśmy do samochodu i zabraliśmy rodzinkę na święta do Portofino” - napisała na Instagramie szczęśliwa Marina.

Z kolei Arkadiusz Milik i jego urocza partnerka Jessica Ziółek wrócili do Amsterdamu (Arek jest byłym piłkarzem Ajaksu). W stolicy Holandii czuli się świetnie i widać, że wiosna jeszcze ożywiła ich wspaniałe uczucie.

Natomiast kolega Milika z włoskiego Napoli, Piotr Zieliński, zabrał piękną Laurę Słowiak do Londynu. Para poznawała stolicę Anglii, zrobiła sobie też zdjęcie pod słynnym Big Benem. Co ciekawe, Zieliński przed transferem do Napoli był o krok od przejścia do Premier League. Przymierzał nawet koszulkę FC Liverpool.

@arekmilik the best time #amsterdam#tobyłdobrydzień✋

A post shared by Jessica Ziółek (@dzanila95) on Apr 17, 2017 at 5:17am PDT

#ᴇᴀsᴛᴇʀᴇɢɢs

A post shared by Laura Słowiak (@lauraslowiak) on Apr 16, 2017 at 4:59pm PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: