SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Wojciech Szczęsny dopiero trafił do Juventusu, a już jest kontuzjowany!

Wojciech Szczęsny dopiero trafił do Juventusu, a już jest kontuzjowany!

26.07.2017, godz. 17:07
Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny z okresu kiedy grał w AS Romie foto: EAST NEWS

Wojciech Szczęsny zdążył zadebiutować w Juventusie Turyn, ale początek jego przygody z nowym klubem może zostać zahamowany przez kontuzję. Polski bramkarz doznał urazu podczas treningu na zgrupowaniu w Stanach Zjednoczonych. Na pewno nie wystąpi w spotkaniu towarzyskim z Paris Saint-Germain. Jak długo będzie pauzował Szczęsny?

Wojciech Szczęsny z pewnością chce być w pełni zdrowia na początku swojej przygody z Juventusem. Musi ostro walczyć, jeśli chce mieć jakiekolwiek szanse na wygranie rywalizacji w bramce. Na razie pewniakiem do gry między słupkami "Starej Damy" jest legendarny Gianluigi Buffon. Polak zmienił Włocha w swoim debiucie. Był to przegrany mecz towarzyski z FC Barcelona 0:2.

Zobacz: Wojciech Szczęsny ochrzczony we Włoszech. Szczegóły uroczystości [WIDEO]

Oba gole wpuścił jednak Buffon po strzałach Nemyara. Szczęsny rozegrał 45 minut z czystym kontem. Miał też dostać swoją szansę w sparingu z PSG, ale klub poinformował, że nie zagra przez kontuzję. Był golkiper Arsenalu ma problemy z lewą kostką. Polak już rozpoczął rehabilitacje, ale dopiero kolejne badania pozwolą stwierdzić, jak długo odpocznie od futbolu. Oby to nie była dłuższa absencja...

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: