SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko romantycznie. Ależ on ją OBJĄŁ [ZDJĘCIA]

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko romantycznie. Ależ on ją OBJĄŁ [ZDJĘCIA]

10.04.2017, godz. 15:17
Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
foto: Instagram

Wyraźnie widać, że Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko rozkwitają przy sobie! Wiele małżeństw po ślubie dopada rutyna. Bramkarz reprezentacji Polski i jego wybranka są jednak wyjątkami! Każdego dnia kochają się coraz mocniej i widać to na zdjęciach w portalach społecznościowych. Na najnowszym piłkarz objął czule żonę bardzo nisko.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w maju ubiegłego roku. Ich relacji sprzyja miejsce, w którym obecnie mieszkają. Romantyczny Rzym i jego uliczki sprawiają, że spacery młodego małżeństwa mogą wyjątkowo wpływać na relację. Bramkarz reprezentacji Polski jest wyraźnie szczęśliwy, podobnie jak jego życiowa partnerka. Znana piosenkarka udowodniła to, wrzucając kolejne zdjęcie na Instagrama.

Marina zamieściła fotografię, na której małżeństwo składa sobie romantyczny pocałunek. Widać także, że Szczęsny trochę się zapomniał i ręka, którą romantycznie obejmował swoją wybrankę, powędrowała bardzo nisko! "Jedno z moich ulubionych zdjęć z Rzymu" - napisała artystka estradowa. Jej fani zdają się podzielać tę opienię. "Cudowni!", "Wyglądacie świetnie", "Miło się na Was patrzy" - to tylko niektóre z komentarzy internautów.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: