SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko w świątecznym nastroju! Komiczne WIDEO

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko w świątecznym nastroju! Komiczne WIDEO

14.12.2016, godz. 13:40
Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
Wojciech Szczęsny z Mariną foto: Instagram

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a bożonarodzeniowy klimat czuć już coraz mocniej. Nie dziwi więc, że ulegli mu też Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko. Bramkarz AS Roma wrzucił do sieci komiczny filmik na którym śpiewa niczym... Mariah Carey! A przynajmniej udaje, że śpiewa, bo prawda jest zupełnie inna. Zobaczcie to wideo!

Mariah Carey i jej piosenka "All I Want For Christmas Is You" stała się już prawdziwym symbolem świąt Bożego Narodzenia. Trudno je sobie wyobrazić bez aksamitnego głosu jasnowłosej artystki, a z tego samego założenia wyszli Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko, którym udzielił się ten wyjątkowy, świąteczny klimat.

Bramkarz Romy wrzucił do sieci filmik, na którym śpiewa wspomniany utwór. A przynajmniej tak wydaje się na pierwszy rzut oka. W rzeczywistości bowiem Szczęsny tylko rusza ustami, a całą robotę robi za niego... schowana obok Marina!

- Naprawdę poprawiłem swoje śpiewanie. I Marina też nie jest gorsza - w swoim stylu skomentował wideo 26-latek. Jego partnerka faktycznie radzi sobie świetnie, ale tego pięknego utworu w solowym wykonaniu Szczęsnego chyba jednak nie chcielibyśmy słuchać...

Really improved my singing! Oh and @marina_official is not bad either

Film zamieszczony przez użytkownika Wojciech Szczesny (@wojciechszczesny1) 13 Gru, 2016 o 10:18 PST

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: